TOP 5 tytoni do shishy

Jeśli zastanawiasz się, jaki jest najlepszy tytoń do shishy, to dobrze się składa. Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie ranking, dzięki któremu poznasz wszystkie najważniejsze informacje dotyczące produktów, które można zakupić w sklepie internetowym. Jeśli nie wiesz, jaki tytoń do shishy wybrać, to zestawienie na pewno pozwoli Ci podjąć decyzję.

Czym jest shisha?

Shisha jest rodzajem fajki wodnej do palenia. Składa się z naczynia wykonanego ze szkła, ceramiki albo miedzi, systemu metalowej rury oraz węża albo elastycznej rurki. Fajka wodna jest wyposażona w pojemnik na owocowy tytoń, który rozgrzewa się węglem z łupin lub węglem drzewnym. Gdy ogień zostaje rozpalony, dym z tytoniu przechodzi przez dzban wypełniony wodą. Następnie wdychany jest przez palaczy. Seans palenia shishy trwa dłużej tradycyjnych papierosów, ponieważ może wynosić nawet 2 godziny.

Oto ranking najczęściej wybieranych tytoniów do shishy

Numer 5: Tytoń do Shishy Taboo Red Fusion 50g

To tytoń o smaku owoców żurawiny marki Taboo. Dostępny jest w opakowaniu 50g. Produkt został wyprodukowany w Polsce.

KUP TERAZ

Numer 4: Tytoń do Shishy Taboo Italian Passion - 50g

To tytoń fajkowy do shishy marki Taboo, jest połączeniem tytoniu Virginia oraz aromatycznych melans. Taboo Italian Passion ma słodki smak orzeźwiającej pomarańczy. Dostępny jest w opakowaniu o wielkości 50 g. Produkt został wyprodukowany w Polsce.

KUP TERAZ

Numer 3: Tytoń do Shishy Taboo French Kiss - 50g

To tytoń fajkowy do shishy o smaku słodkich winogron oraz orzeźwiającej mięty. Produkt został wyprodukowany przez markę Taboo w Polsce. Dostępny jest w opakowaniu o wielkości 50g.

KUP TERAZ

Tytoń do Shishy Taboo Irish Dream - 50g

To tytoń fajkowy o smaku typowo deserowym świeżo zerwanego kokosu z dodatkiem słodkiego orzecha. Producentem tytoniu jest Taboo. Produkt został wyprodukowany w Polsce. Dostępny jest w opakowaniach o pojemności 50g.

KUP TERAZ

Numer 1: Tytoń do Shishy Taboo Over T. Rainbow - 50g

To tytoń fajkowy, który ma intensywny smak świeżo zerwanej gruszki. Tytoń dostępny jest w opakowaniach o wielkości 50g. Produkt został wyprodukowany przez producenta Taboo w Polsce.

KUP TERAZ

Wszystkie wymienione w rankingu melasy tytoniowe zawierają nikotynę. Dla osób, które unikają palenia papierosów zawierających tę substancję, przygotowano kamyki Ice Rockz.Gdzie możesz kupić tytoń do shishy?

Produkty, które przedstawiliśmy są dostępne w sklepie internetowym: iSmoking. W ofercie znajdziesz również akcesoria do palenia shishy, czyli: węgielki, uszczelki, węże, cybuchy czy też chłodzące ustniki typu bazooka.

Produkty uwzględnione w poniższym rankingu sprawdzą się zarówno początkującym osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z paleniem fajki wodnej, jak i tym, które posiadają już w tej kwestii pewne doświadczenie. Każda z powyższych propozycji ma inne właściwości, różnią się przede wszystkim smakiem. W zależności od tego, czy jesteś zwolennikiem słodkich zapachów czy tych bardziej orzeźwiających, możesz wybrać dogodną dla siebie opcję.